“Saskaņa” piedalās vēlēšanās 11 pašvaldībās Vidzemē, 9 – Latgalē,  5 – Zemgalē un 2 – Kurzemē. Saraksti pieteikti visās sešās pilsētās – Rēzeknē, Daugavpilī, Liepājā, Ventspilī, Jelgavā, Jūrmalā. “Saskaņas”  sarakstos, kas iesniegti vēlēšanu komisijām, kopumā ir 430 pašvaldības deputātu kandidāti.

Sarakstos iekļauti 2 pašreizējie domju priekšsēdētāji: Rēzeknes mērs Aleksandrs Bartaševičs un Viļānu novada domes vadītāja Jekaterina Ivanova. Tajos ir arī 6 vicemēri, tostarp Jūrmalas domes priekšsēdētāja vietnieks Ņikita Ņikiforovs. Daugavpils sarakstā ar pirmo numuru ir domes deputāts, eksmērs Andrejs Elksniņš.
“Mūsu sarakstos ir gan pieredzējuši politiķi, gan arī jauni cilvēki, kuriem vēl pieredze jāapgūst. “Saskaņas” pārstāvniecība vienmēr ir ģeogrāfiski plaša, un mēs ceram, ka tā vēl paplašināsies. “Saskaņa” vienmēr ir bijusi un būs partija, kas pirmām kārtām orientējas uz atbalstu vietējiem cilvēkiem, mums saknes ir tautā,” saka SDP “Saskaņa” valdes priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs. “Šogad pašvaldību vēlēšanas ir liels izaicinājums. Pirmkārt, tās notiek pēc administratīvi teritoriālās reformas, kuras rezultātā samazinājies pašvaldību skaits. Otrkārt, tās norisinās kovida krīzes apstākļos, kas lielai daļai  cilvēku atņēmusi perspektīvas,  izraisījusi sabiedrībā nedrošības un vilšanās izjūtas. Mēs esam pārliecināti, ka atjaunošanās un izaugsme Latvijā sāksies tieši ar pašvaldībām, kuras vienmēr ir bijušas vistuvāk cilvēku vajadzībām.  Sociālais atbalsts iedzīvotājiem, veselības pakalpojumu pieejamības palielināšana un atbalsts uzņēmējdarbībai – tās ir galvenās “Saskaņas” prioritātes.”