Par mums

Sociāldemokrātiskā partija “Saskaņa” ir viens no vecākajiem politiskajiem spēkiem Latvijas jaunajā vēsturē – tās priekštece bija 1994. gadā dibinātā Tautas saskaņas partija. Sociāldemokrātiskā partija “Saskaņa” tika izveidota 2010. gadā, apvienojoties Tautas saskaņas partijai, partijai “Jaunais centrs” un Sociāldemokrātiskajai partijai.

Pašlaik partijas līdzpriekšsēdētāji ir Nils Ušakovs, Regīna Ločmele un Andris Morozovs.

Sociāldemokrātiskā partija “Saskaņa” 2017. gadā pievienojās Eiropas sociāldemokrātu saimei – tā kļuva par pilntiesīgu PES locekli.

“Saskaņa” ir vienīgā partija, kas patiešām iestājas pret sabiedrības šķelšanos.

Partijas “Saskaņa” galvenie mērķi ir aizsargāt cilvēktiesības, nodrošināt iedzīvotāju sociālās tiesības, vienādu iespēju un labklājības sabiedrības izveide. Mēs esam pārliecināti, ka šos uzdevumus var īstenot tikai vienotā sabiedrībā. Sociālu un nacionālu pretrunu plosītajā Latvijā “Saskaņas” idejas šobrīd ir nepieciešamas vairāk nekā jebkad agrāk. “Saskaņa” savās rindās apvieno īstus Latvijas patriotus, kuri nepieņem šķelšanos nacionālā, valodas un sociālā slāņa dēļ un Latvijas nākotni redz kā valsti ar spēcīgu, vienotu pilsonisko sabiedrību!