Sociāldemokrātiskā partija “Saskaņa” vērsusies tiesībsargājošajās iestādēs, prasot saukt pie atbildības blogeri, bijušo žurnālistu Mihailu Šahnazarovu, kas sociālajos tīklos izplata naidu kurinošus, patiesībai neatbilstošus apgalvojumus par SDP “Saskaņu”, tās nostādnēm, balsojumiem, atsevišķu partijas biedru nostāju politiski jūtīgos jautājumos.

Minētais blogeris Šahnazarovs, piemēram, rupji vēršas pret vienu no “Saskaņas” līderēm Regīnu Ločmeli, tendenciozi atspoguļojot šā gada 16.jūnija  balsojumu Saeimā par pieminekļu nojaukšanu. Kā zināms, SDP “Saskaņa” deputāti iestājās pret to. Savu nostāju viņi pamatoja arī frakcijas paziņojumā. Tajā bija teikts: “Mēs uzskatām, ka karš pret pieminekļiem – tā ir nepieļaujama necieņa pret lielu daļu Latvijas iedzīvotāju, kuriem ir svarīgi godināt savu cīņā pret nacismu kritušo tuvinieku piemiņu.Tas tikai padziļina Latvijas sabiedrības sašķeltību pašreizējos sarežģītajos apstākļos.Tā ir tuvredzīga un bīstama politika.”

SDP “Saskaņa” norāda, ka demokrātiskā valstī tiesībsargājošām iestādēm ir jāreaģē uz naida runas noziegumiem, neatkarīgi no tā, vai tā vērsta pret varas partijām vai opozīcijas politiķiem, kuri šīs varas lēmumus kritizē.