Šodien sociāldemokrātiskās partijas «Saskaņa» valde par pirmo numuru Rīgas domes deputātu kandidātu sarakstā izvirzīja  Latvijas vecāku foruma aktīvistu un organizatoru Konstantīnu Čekušinu

Jau agrāk, bijušais Rīgas mērs un tagadējais  eiroparlamentārietis Nils Ušakovs paziņoja, ka partijas «Saskaņa» līderis Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās būs atpazīstams cilvēks bez deputāta pieredzes, profesionālis, kuram ir svarīgas  «Saskaņas» vērtības.

Konstantīns Čekušins dzimis 1980. gadā, Daugavpilī. 2001. gadā ieguvis inženierzinātņu bakalaura grādu datorzinātnēs Rīgas Tehniskajā universitātē, 2012. gadā ieguva – Transporta un sakaru institūta datorzinātņu maģistra grādu. Precējies, audzina divas meitas.

Pēdējos gados aktīvi nodarbojies ar sabiedrisko darbu. K.Čekušins ir  Izglītības un zinātnes ministrijas Konsultatīvās padomes loceklis. Rīgas 40. vidusskolas padomes priekšsēdētājs, bilingvālās izglītības likvidēšanas pretinieku vecāku kustības organizators un viens no aktīvākajiem dalībniekiem.

Ilggadējais biedrības “Intelekts” priekšsēdētājs, kas rīko  spēles  “Kas?Kur?Kad?” pieaugušajiem, studentiem un skolēniem.