“Saskaņa” devās vizītē uz Latgali pa maršrutu Ilūkste – Krāslava – Dagda – Preiļi – Līvāni.

Notika vēl viens tikšanos cikls par to pašu tēmu – “Latgale pie robežas. Mūsu reģiona nākotne. Kā vienlaikus nodrošināt drošību un labklājību. Ar ko un kādā veidā Rīgai un Briselei ir pienākums palīdzēt”.

Nav nekā labāka par tiešu komunikāciju ar iedzīvotājiem! Tās bija vairākas tikšanās, atklāta saruna par reģiona un katras pilsētas problēmām atsevišķi. Kā saliedēt sabiedrību, kā uzlabot demogrāfisko situāciju, kā reģionam var palīdzēt Rīgas un ES līmeņa iestādes, kā uzlabot sociālo situāciju, kā nodrošināt Latgales ekonomisko attīstību… Vai izdosies saglabāt mazās skolas un bērnudārzus? Kas notiks ar pārrobežu sadarbību un austrumu robežu kopumā? Un tas vēl nav viss to jautājumu saraksts, kurus Latgales pilsētas iedzīvotāji uzdeva tikšanos laikā. Saruna turpināsies! Un galvenais, ka mēs centīsimies rast atbildes uz visiem šiem jautājumiem.

Liels paldies visiem par organizāciju un kompāniju! Vislielākais paldies Ivanam Ribakovam un mūsu novada deputātiem un aktīvistiem Viktoram Jasiņavičam, Raitim Azinam, Andrejam Bondarevam, Inesei Plesņai, Natālijai Lapoško, Jevgeņijam Petrovskim, Ēvaldam Vilcānam, Lidijai Znotiņai un Sofijai Indānai!

Paldies Regīnai Ločmelei, Konstantīnam Čekušinam, Sandrim Bregmanim, Ingai Breikšai-Jfimcovai un Viktorijai Taranei par braucienu!

Tagad mums priekšā ir Zilupe, Ludza, Viļāni, Rēzekne un Daugavpils! Paldies Latgalei un uz drīzu tikšanos!