Biroja galvenais atklāšanas mērķis ir uzlabot partijas komunikāciju ar vēlētājiem, lielu uzmanību pievēršot tam, lai katrs Rēzeknes iedzīvotājs tiktu uzklausīts.

Birojā pilsētas un novada iedzīvotāji varēs saņemt konsultācijas un ekspertu padomus par interesējošiem jautājumiem. Apmeklētāji varēs rakstīt un iesniegt paziņojumus, sūdzības un priekšlikumus, kas tiks pieņemti un izskatīti.

«Saskaņa» ir valdošā partija Rēzeknes domē. Tāpēc partijai ir īpaši svarīgi būt tuvāk pilsētniekiem un skaidrāk izprast viņu vajadzības, vēlmes un intereses. Turklāt tas partijai dod vairāk iespēju risināt pilsētnieku un pilsētas problēmas.

Kā atzīmēja Rēzeknes mērs no «Saskaņas» Aleksandrs Bartaševičs, partijas biroja moto ir “Piedalies!” Tas atrodas pie biroja ieejas visās Latgales senajās valodās: latviešu, latgaliešu, krievu un poļu. “Mēs aicinām pilsētniekus un reģiona iedzīvotājus aktīvi piedalīties svarīgo problēmu risināšanā. Pieņemt lēmumus kopā. Veidot kopā Rēzeknes, novada un visas Latgales nākotni ”.

Interesanti, ka «Saskaņas» birojs ir kļuvis par pirmo atvērto partijas biroju Rēzeknē, šajā gadsimtā.
Birojs atrodas Rēzeknes centrā – viesnīcas Latgale pirmajā stāvā pie al. Atbrīvošanas, 98. Pieņemšanas notiks piecas dienas nedēļā, kuras organizēs «Saskaņas» partijas darbinieki. Būs iespējams tikties un uzdot jautājumus arī Rēzeknes pilsētas domes deputātiem. Šobrīd pieteikumi tiek pieņemti pa pastu: saskana.rezekne@gmail.com un tālr. 27 849 384.

Plānots, ka pieņemšanas, pēc ierobežojumu saistībā ar COVID – 19 atcelšanas, būs pieejamas katru dienu, izņemot svētdienu un pirmdienu, no plkst.10.00 līdz 13.00 un no plkst.16.00 līdz 19.00, sestdienās – no plkst. 10.00 līdz 15.00.