Sociāldemokrātiskā partija “Saskaņa” izsaka pateicību visiem vēlētājiem, kas piedalījās Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās un atdeva savu balsi par mūsu sarakstu! Paldies, ka novērtējāt mūsu desmit gadu laikā paveikto, paldies, ka devāt iespēju mums turpināt strādāt, lai piepildītu savus solījumus – iestāties par sociālo solidaritāti un saskaņu sabiedrībā. Mēs apzināmies, ka jūsu izvēle nebija viegla, jo neviens šajā priekšvēlēšanu laikā nesaņēma tik daudz kritikas – gan pelnītas, gan nepelnītas – kā “Saskaņa”. Jūsu uzticība un uzticēšanās mums ir milzīgs stimuls tālākajam darbam un pieļauto kļūdu labošanai.

Mēs esam gatavi par vēlētājiem dotajiem solījumiem cīnīties gan pozīcijā, gan opozīcijā. Pirmajā gadījumā jebkuram iespējamam partnerim jārēķinās, ka mēs no solītā neatkāpsimies “koalīcijas stabilitātes vārdā”, kā to pašlaik ik uz soļa dara valdības koalīcijas partijas. Ja paliksim ārpus varas – būsim principiāla, organizēta un zinoša opozīcija. Mēs neļausim paklusām noārdīt to sociālā atbalsta sistēmu, kura rīdziniekiem radīta pēdējo desmit gadu laikā.

Neatkarīgi no vēlēšanu rezultāta, mēs nekad nebūsim opozīcijā rīdziniekiem. Mēs atbalstīsim visus lēmumus, kuri nāk par labu pilsētas iedzīvotājiem un atbilst mūsu programmas nostādnēm. Taču visiem “sarkano līniju” vilcējiem un aizkulišu tehnologiem gribam pateikt skaidri un gaiši – mēs neiesaistīsimies nekādā slēptā sadarbībā un neatbalstīsim nevienas amatpersonas ievēlēšanu, ja nebūsim koalīcijas partneri.

Vēlēšanas ir atskaites punkts jaunam darba cēlienam. Ceram, ka arī turpmāk “Saskaņas” vēlētāji būs kopā ar mums. Mēs nepievilsim!