Rīgas domes vēlēšanās 2017. gadā esošais ministrs Pūce saņēma ap 5000 rīdzinieku balsu. Es saņēmu 105 000. 10 gadu laikā uzvarēt mani godīgā, atklātā un demokrātiskā cīņā viņiem ne reizi neizdevās. Taču tagad ir citi laiki – “tiesiskuma bez robežām” laiki.

Ministrs pieņēma absolūti prettiesisku lēmumu un atstādināja mani no amata. Viņa saraksts ar pārkāpumiem ir mēģinājums atrasts nebūtiskus procedūras pārkāpumus. Tajā skaitā arī pārmetums par to, ka atbilde ministram tika nosūtīta pa parasto pastu, nevis elektroniski. Tas viss, protams, tiks apstrīdēts tiesā. Par mēru mani padarīja mani vēlētāji rīdzinieki un tikai viņi var mani atlaist, nevis Pūce un kompānija!

Ministrs apgalvo, ka viņa lēmumam ir jāsaskan ar “politiskās un tiesiskās kultūras izaugsmi”. Par politisko kultūru runā politiķis, kas veidoja partiju ar līdzekļiem, kas iegūti no spēļu automātu zāļu biznesa? Par kādu politisko kultūru var runāt ministrs valdībā, kas tikko piekrāpa visus savus vēlētājus?

Šobrīd man nāksies iet pa šo spiediena un pazemojumu ceļu, taču par manu raksturu jūs varat nešaubīties. Es tikšu galā ar šiem pārbaudījumiem un jebkuros apstākļos palikšu ar saviem vēlētājiem.

Pagaidām es vēlos pateikt paldies visiem rīdziniekiem, visiem saviem atbalstītājiem par šiem 10 darba gadiem! Kopā mums izdevās paveikt ļoti daudz mūsu pilsētai! Paldies jums!