Mēs pašlaik maksimāli uzskatāmi redzam pirmos rezultātus cīņai pret korupciju Ventspils ostā mūsu valdības izpildījumā. Visā pasaulē kravu īpašniekus jau brīdina par to, lai kuģi neienāktu Ventspils ostā.

Pēc tam viņi sāks ieviest kārtību Rīgas ostā. Tādā tempā cīnoties pret korupciju, nākamā gada vidū abas ostas būs palikušas bez kravām. Kopā ar ostām tad apstāsies arī dzelzceļš. Latvija kopumā var zaudēt ap 20 000 darbavietu – kvalificētiem, labi apmaksātiem darbiniekiem. Par ietekmi uz IKP pašlaik pat bail runāt, taču es baidos, ka pašlaik mēs strauji tuvojamies krīzei, kuru varētu pielīdzināt 2008. gada krīzei.

Bet tiklīdz valdība būs sakārtojusi situāciju ostās, tā ķersies pie Rīgas. Domes atlaišana bez jebkāda juridiska iemesla un histērija par to, ka Rīgu vajag atkal atgūt latviskajām partijām un uzvarēt korupciju. Par korupcijas uzvarēšanu pēdējo reizi runāja Mūrniece no NA. Tieši viņiem redzamākais mērs – partijas biedrs nesen ticis notiesāts par izspiešanu. Taču nekas, turpina strādāt par mēru.

Es domāju, Latvijai pašlaik draud smagākā politiskā un ekonomiskā krīze kopš 1991.gada. Un šo krīzi pārvarēt varēs tikai ar vienu nosacījumu – visiem normālajiem cilvēkiem ir jāapvienojas. Citādi šie trakie avantūristi līdz galam piebeigs mūsu valsti.