Reģionālas organizācijas

Reģionālo organizāciju kontakti:

Rīga
Rīgas nodaļas galvenā koordinatore Anna Vladova 67333515
anna.vladova.riga@gmail.com
Rīgas mikrorajonos koordinatori sk. šeit
Zemgale
Koordinators,
Jēkabpils (pilsēta) un Krustpils novads
Vitālijs Orlovs 29636870
vitalijs.orlovs@saeima.lv
Bauskas novads Andris Arcimovičs 28368984
andris.arcimovics2@inbox.lv
Iecavas novads Sergejs Pašukovs 26422660
sergejp50@inbox.lv
Jaunjelgavas novads Aina Karlāne 29641716
Aizkraukles novads Nikolajs Sokols 26760329
n.sokols@inbox.lv
Tukuma novads Mareks Žizņevskis 29474487
mareks@vejmars.lv
Jelgava Ivars Jakovels 28343072
ivars_jakovels@yahoo.com
Jelgavas novads Zenta Tretjaka 29464299
zenta60@inbox.lv
Pļaviņu novads Mihails Hohlovs 26381383
gunta.hohlova@inbox.lv
Vidzeme
Koordinators Aleksandrs Sakovskis 29518272
aleksandrs.sakovskis@saeima.lv
Jūrmala Alens Baibekovs 29108236
Valmieras novads Valērijs Viļčinskis 29247246
vv@novalat.lv
Saulkrastu novads Igors Žukovs 20016260
i.zhukow@gmail.com
Limbažu novads Inese Baikovska 26862443
baikovska@inbox.lv
Madonas novads Guntars Miška 20040040
Priekuļu novads Valērijs Psarjuks 29131124
Carnikavas novads Eduards Burģelis 29727705
bed@carnikava.com
Ķeguma novads Ojārs Meiris 28741717
ojars.meiris@inbox.lv
Ropažu novads Normunds Vagalis 29286615
normunds.vagalis@inbox.lv
Babītes novads Darja Kuzņecova 29336571
dasha_kuznecova@apollo.lv
Ādažu novads Juris Antonovs 26556420
jurant@inbox.lv
Alūksnes novads Vadims Savkovs 26161850
dzen30@inbox.lv
Ķekavas novads Ivans Pihtovs 26523340
ivan.pihtov@gmail.com
Inčukalna novads Ludmila Vorobjova 26121669
ludmilavorobjova@inbox.lv
Garkalnes novads Juris Silovs 29122363
jurissilovs.upesciems@gmail.com
Gulbenes novads Normunds Aizpurs 29286321
normundsaizpurs@inbox.lv
Mārupes novads Uldis Zommers 29473809
uldis.zommers@inbox.lv
Ogres novads Juris Laizāns 29244266
comvill@oic.lv
Olaines novads Gints Ritums 29586137
G.Ritums@inbox.lv
Salaspils novads Ludmila Fedorkova 28874731
Zlata2005@inbox.lv
Stopiņu novads Viktors Jakovļevs 29515275
Viktors@mits.lv
Cēsu novads Igors Gormaļovs 29585844
lbfs@apollo.lv
Latgale
Koordinators Ivans Ribakovs 26455922
ivans.ribakovs@inbox.lv
www.ribakovs.lv
Daugavpils Andrejs Elksniņš 67087239, 26481481
adv.elksnins@gmail.com
www.elksnins.lv
Viļānu novads Jekaterina Ivanova 26472531
ivanovajekaterina@inbox.lv
Kārsavas novads Modris Karpovs 26397390
m.karpovs@inbox.lv
Zilupes novads Niks Murašovs 29997797
dators77@inbox.lv
Viļakas novads Leonīds Cvetkovs 29472955
leocvet@inbox.lv
Riebiņu novads Ivans Ludāns 29515901
ivans_ludans@inbox.lv
Rēzeknes novads Elvīra Pizāne 29496170
elvira.pizane@rdc.lv
Rēzekne Aleksandrs Bartaševičs latgalija@inbox.lv
Preiļu novads Ēvalds Vilcāns 29189041
Liesma2009@inbox.lv
Daugavpils novads Valērijs Hrapāns 29452300
hrapan@inbox.lv
Ludzas novads Jevgēnija Kusča 26441917
kusca@inbox.lv
Līvānu novads Juris Kirilovs 29538177
ecoplant@inbox.lv
Krāslavas novads Raimonds Kalvišs 26666101
raimonds@bigtelecom.lv
Balvu novads Ivans Baranovs 29190797
rezonans@inbox.lv
Ilūkstes novads Jevgenijs Petrovskis 29149559
Zolotce45@inbox.lv
Ciblas novads Sniedze Irbe 22331383
sniedze162@inbox.lv
Aglonas novads Konstantins Ivanovs 26396073
ivanovs2@inbox.lv
Kurzeme
Koordinators Valērijs Agešins 26307215
agesins@inbox.lv
Ventspils novads Sergejs Galaveckis 22332047
sergejs.galaveckis@inbox.lv
Talsu novads Vilnis Kučāns 20690993
kucins777@inbox.lv
Ventspils Aleksejs Medvedevs 29736236
amonjaks@inbox.lv
Liepāja Sergejs Dikterjovs 29279780
sergejs.dikterjovs@gmail.com
sdcdr@kernel.lv
Saldus novads Gražina Tētiņa 29385093
grazina3@inbox.lv