JAUTĀJUMI UN ATBILDES. Uzturēšanās atļauja Krievijas Federācijas pilsoņiem, bijušajiem Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem.

Partijas “Saskaņa” biedri un mūsu politiskās organizācijas atbalstītāji jau vairākus mēnešus sniedz bezmaksas konsultācijas Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem – bijušajiem Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem, kuri savulaik noformējuši Krievijas pasi. Pēdējās Saeimas pieņemtie grozījumi šo veco cilvēku dzīvi pārvērta stresā un ellē. Mēs esam palīdzējuši un turpināsim palīdzēt šiem nelaimē nonākušajiem tautiešiem pareizi noformēt dokumentus termiņuzturēšanās vai pastāvīgās uzturēšanās atļaujas saņemšanai.

Lai vienkāršotu un paātrinātu nepieciešamo dokumentu noformēšanas procesu, esam sagatavojuši sarakstu ar Krievijas pilsoņiem aktuālākajiem jautājumiem un atbildēm, lai izpildītu Imigrācijas likuma prasības. Runa ir par kārtību, kā pieteikties latviešu valodas eksāmeniem vai atbrīvojumam no eksāmeniem, un par termiņuzturēšanās vai pastāvīgās uzturēšanās atļaujas pieprasīšanu.

Lūdzu, sekojiet šai saitei un iegūstiet visu jums svarīgo informāciju.

Lejupielādēt brošūru “Jautājumi un atbildes”