Kāds no 2020. gada spārnotajiem teicieniem vēsta – ja tu neticēji, ka viens cilvēks var pilnībā mainīt pasauli, tad eksotisko uzkodu cienītājs Uhaņas tirgū tev to pierādīja.

Un pasaule izmainījās. Mēs uzzinājām daudz jauna gan par vīrusu, gan par cilvēku dabu. Arī paši par sevi – kā spējam izturēt stresa testus, apgūt jaunas lietas, pielāgoties realitātei vai pretoties tai.
Mēs sākām pa īstam novērtēt, cik svarīgi ir ticēt un uzticēties.

Diemžēl bija arī daudz naida, vienaldzības, nevērības, augstprātības, juceklīgu lēmumu, kad cilvēki vīlās savās cerībās, pārstāja ticēt un uzticēties valsts varai. Vai spēsim to izturēt? Vai esam pelnījuši, ka nākas to izturēt?

Ja 2020. gads pasaulei atnesa ko labu – tad tas dramatiskā veidā atgādināja, kas ir pats svarīgākais mūsu dzīvē. Sirsnīgas, uzmanības, rūpju pilnas attiecības ar cilvēkiem, kuri mums svarīgi un dārgi. Tikšanās, rokasspiediens, apkampšanās, ikdienišķas sarunas, bet – “dzīvajā”, bez digitālas starpsienas. Tik vienkārši. Un tik neizturami, ja tā visa pietrūkst.

Lai Ziemassvētku labā vēsts palīdz mums visiem pārvarēt šo tumšo laiku! Lai ikvienā ģimenē mīļuma nepietrūkst, pat ja pietrūkst daudz kā cita…

Veselību un izturību 2021. gadā! Lai tas ir gads, kad kopīgiem spēkiem atkal salabosim pasauli!