Mūsu daudz cietušajā galvaspilsētā atkal ir skandāls. Veicot revīziju, tika konstatēti iespējami pārkāpumi un ļaunprātīga rīcība, kā arī nepietiekama kontrole pār ceļu remontdarbiem. Tas ir turpinājums pavasara un vasaras epopejai, kas noveda pat pie Rīgas domes valdošās koalīcijas krīzes un jaunas koalīcijas izveides. Koalīcija ir jauna, bet problēmas ir tās pašas. Nav zināms, cik konkrēti un cik kvalitatīvi tika veikti remontdarbi. Taču zināms ir tas, ka no gandrīz 50 plānotajām remontējamām ielām tikai 11 ir savestas kārtībā.

Pašreizējie valdošie deputāti tagad ķeras pie galvas un žēlojas, ka Rīgā nav konkurences ceļu remontdarbu jomā. Tieši pirms 4 gadiem, tajās pašās rudens dienās, es un mani kolēģi no “Saskaņas” frakcijas brīdinājām par riskiem, ko rada sasteigti un pēdējā brīdī izsludināts konkurss visiem ceļu remontdarbiem Rīgā. Tagad pilsēta cīnās ar šī 5 gadus ilgā konkursa par milzīgo summu 150 miljonu apmērā sekām! Pilsēta tika sadalīta divās daļās – kreisajā un labajā krastā. Visus remontdarbus pārņēma 4 uzņēmumi, no kuriem divi tagad ir uz bankrota robežas – ir sākts maksātnespējas process.

Pats līgums beidzas tikai 2024. gada 30. septembrī, tas ir, gandrīz pēc gada.

Tas ir gadījums, kad viss, ko pašreizējie Rīgas saimnieki dara, ir nepareizi un slikti! Atliek tikai vēlreiz atgādināt, ka krīzes laikā iepriekšējās valdošās koalīcijas laikā “Saskaņa” aicināja izbeigt šo farsu, izbeigt ņirgāšanos pār pilsētu un rīdziniekiem un atlaist šo Rīgas domi, lai varētu rīkot ārkārtas vēlēšanas.

Ar pašreizējās pilsētas vadību priekšgalā nav nekādu cerību uz situācijas uzlabošanos.